Simigeria PETRU angajează Muncitori Mentenanță calificați/necalificați

Adaugat la 14:33, 18 Mai 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Mobilitatea postului: Necesita deplasari Nivelul de studii: Necalificat Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil: Tip contract: Perioada nedeterminata

Descriere

Angajăm Muncitori Mentenanță calificat/necalificat!

Persoana care va ocupa acest post trebuie să dețină permis categoria B, o atitudine pozitivă și să înțeleagă reglementările,
standardele de siguranță, dar să și lucreze în conformitate cu acestea.

Care vor fi atribuțiile tale?

* Efectuarea inspecțiilor și întreținerii preventive a echipamentelor și sistemelor.

* Asigurarea respectării standardelor de siguranță și conformității cu reglementările în vigoare.

* Planificarea și realizarea rețelelor de conducte prin pereți sau podele.

Ce oferim?

* Salariu motivant.

* Tichete de masă.

* Te vei alătura unei echipe cu spirit tânăr.

* Contract pe perioadă nedeterminată.

* Un loc de munca sigur într-o companie în care accentul este pus pe angajați, dar și care este în continuă dezvoltare.

Pentru detalii vă rugăm să sunați la numărul de telefon afișat imediat sub anunț sau să ne trimiteți CV-ul dvs. într-un mesaj
atașat.

 Vă așteptăm cu drag în Echipa PETRU!