Societate comerciala angajam Eclectrician / frigotehnist

Adaugat la 18:15, 30 Aprilie 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Oamenii din Ucraina sunt bineveniti Mobilitatea postului: Necesita deplasari CUI / CIF: RO5014031 Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil: Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani) Tip contract: Perioada nedeterminata

Descriere

Descrierea postului:

• executa lucrari de instalatii electrice, ce presupun deplasarea in santiere montaj pat de cablu, canale, pozare cabluri
electrice,

• executa tablouri electrice de automatizare in atelierul propriu,

Punere în funcțiune echipamente frigorifice industriale. Asigurarea funcționării și întreținerii în condiții optime a
echipamentelor din zona alocată, conform standardelor organizației. Indeplinirea sarcinilor zilnice care includ montarea,s
ervisarea ,livrarea sau mentenanta echiamentelor frigorifice.

Ce cautam :

Personal cu experienta,

Studii medii (de preferință frigotehnice sau tehnice), experiență în domeniul tehnic; Posesor a permisului de conducere cat. B ,

Disponibilitate pentru un program dinamic si deplasari in tara !

Corect, Punctual, Serios, Muncitor, Responsabil, Spirit de echipa, Statornic la locul de munca.

Se oferă:

- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

- salariu fix + bonusuri în funcție de realizări;

- dotări şi instruiri specifice activității.

- Echipa se poate deplasa acasa cu autovehiculul de serviciu,

- Scule / echipamente de lucru profesionale,
Se incarca pagina