Teamsport angajeaza Asistent Vanzari

Adaugat la 18:06, 06 Mai 2024
Program si in weekend: Program si in weekend Program flexibil: Program flexibil Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Absolvent Numarul de posturi disponibile: 2

Cautam noi membri pentru echipa de vanzari a magazinului nostru Teamsport din Arena Mall Bacau, pentru program full-time sau
part-time.

Functia: Sales Asisstant

Cerintele jobului:

• Persoana deschisa, dezinvolta si persuasiva, careia sa ii placa interactiunea cu alte persoane;

• Experienta anterioara in retail;

• Cunostinte bune de operare PC - MS Offfice - Excel si Word;

• Pasiune pentru sneakers and streetwear;

• Bine organizat/a;

• Diploma de bacalaureat;

Responsabilitati:

• Realizarea operatiunilor necesare procesului de vanzare: folosirea casei de marcat si a POS-ului;

• Acordarea de asistenta pentru clientii magazinului;

• Rezolvarea situatiilor ce pot aparea in procesul de vanzare;

• Raportare catre superiori;

• Pregatirea coletelor expediate din magazin;

• Ridicare si receptie a marfii;

• Verificarea logistica necesara pentru desfasurarea activitatii;

• Promovarea produselor catre clientii magazinului;

• Oferirea de informatii corecte si obiective catre clienti pentru ca acestia sa se decida asupra unor produse;

• Participare activa in procesul de imbunatatire a customer service;

• Urmarirea si implementarea campaniilor de vanzari;

Beneficii:

• Salariu: 1900-2500 Ron, in functie de pregatire, experienta si performanta;

• Program flexibil de lucru;

• Bonusuri de performanta;

• Mediu de lucru relaxant si placut;

• Discounturi aplicabile la produsele comercializate de Teamsport;

Daca esti interesat/a sa te alaturi echipei noastre, trimite-ne un CV (+foto) cat mai detaliat, din care sa reiasa studiile,
experienta si abilitatile tale.

CV-le se pot trimite la email din anunt sau se pot depune direct in magazinul Teamsport din Arena Mall Bacau, etaj 1.

Doar persoanele care vor trimite CV vor fi luate in considerare pentru interviu.