Tehnician Alarme de Securitate

Adaugat la 09:38, 06 Mai 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Calificat Numarul de posturi disponibile: 1 Tip job: Full time Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Mobilitatea postului: Necesita deplasari Program flexibil: Program flexibil Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta:

Descriere

Recrutez in Arad Tehnician Sisteme de Securitate!

Cerinte:

Experienta profesionala intre 1 - 2 ani in domeniul sistemelor de securitate, securitate la incendiu;

Cunostinte de lucru MS Office;

Persoana comunicativa, organizata;

Studii minim 12 clase;

Permis de conducere categoria B constituie un avantaj;

Responsabilitati:

Cablare, montare echipamente de securitate;

Intocmirea situatiilor zilnice de lucrari;

Interventii la depanarea sistemelor;

Asigurare suport tehnic beneficiarilor;

Participare la programare, testare si punere in functiune de sisteme;

Realizarea interventiilor de mentenanta periodica;

Se ofera:

Salariu intre 4200 - 5000 lei net;

Tichete de masa de 30 lei/zi;

Prime de sarbatori, prima de concediu;

Ore suplimentare platite (200% in cursul saptamanii, 300% sambata);

Bonusuri de performanta;

Masina de serviciu, laptop;

Decontarea cursurilor de specializare;

Echipament de protectie adecvat anotimpului si echipamente de lucru performante;

Posibilitate de avansare;

Concediu de odihna 21 de zile.;

Scule de lucru si echipamente de ultima generatie;

Program de lucru Luni-Vineri 8:00-17:00, pauza de masa intre 12:00 si 13:00.

Candidatii interesati pot aplica sau suna la numărul de telefon din anunț.