Tehnician (Electromecanic) Electrician/Mecanic intretinere instalatii

Adaugat la 19:16, 06 Mai 2024
Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Calificat Numarul de posturi disponibile: 2 Tip job: Part time Recrutare la distanta: Munca in schimburi: Salariu: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti):

Descriere

ANGAJAM! TEHNICIAN (ELECTROMECANIC)

Oferta: -Contract de munca pe perioada nedeterminata;

-Program de lucru 8 h/zi, 5 zile/saptamana; -Salariu 3200-4500 net/luna.

Cerinte: -Calificare in domeniu electric/electrotehnic/mecanic;

-Seriozitate si punctualitate; -Cunostinte tehnice;

-Disponibilitate pentru ucru la inaltime(nacela)

-Permis conducere cat B

Responsabilitati:

-Asigura suport echipelor de interventie in vederea rapartiilor curente ale instalatiilor de ridicat (poduri rulante,macarale
pivotante, dispozitive de ridicat), utilizand scule si dispozitive specifice.

- Raporteaza activitatea responsabilului tehnic.

Pentru detalii sunati sau trimiteti sms/whatsapp la numarul de tel:07******05