TOA Chef Cuisine Angajează Bucatar!

Adaugat la 16:57, 02 Mai 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Oamenii din Ucraina sunt bineveniti Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Program si in weekend: Program si in weekend Tip contract: Perioada nedeterminata Program flexibil: Program flexibil CUI / CIF: RO45345247 Tip job: Full time Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Munca in schimburi:

Căutăm un bucătar talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal trebuie să fie pasionat de gătit și să
aibă experiență în pregătirea diferitelor tipuri de mâncăruri.

Responsabilități:

* Pregătirea și gătirea alimentelor în conformitate cu specificațiile meniului

* Planificarea meniurilor și gestionarea inventarului

* Păstrarea igienei și curățeniei în bucătărie conform standardelor de siguranță alimentară

* Lucrul în echipă cu ceilalți membri ai personalului de bucătărie pentru a asigura că toate preparatele sunt pregătite și
servite în mod eficient și în timp util

Cerințe:

* Experiență anterioară în domeniul culinar

* Abilitatea de a urma rețete și instrucțiuni de gătit

* Cunoașterea igienei alimentare și a regulilor de siguranță în bucătărie

* Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și agitat

* Disponibilitatea de a lucra în ture și în weekend-uri

Oferta noastră:

* Salariu competitiv și beneficii atractive

* Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul companiei noastre

* Un mediu de lucru profesionist și stimulant

* Acces la ingrediente și echipamente de înaltă calitate

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele noastre, vă rugăm să ne trimiteți un CV actualizat și o scrisoare de intenție.
Așteptăm cu nerăbdare să ne alăturăm echipei noastre un bucătar talentat și pasionat.