Urgent! Electricieni, tehnicieni securitate si necalificati din Iasi

Adaugat la 16:57, 18 Mai 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Mobilitatea postului: Necesita deplasari Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Calificat Numarul de posturi disponibile: 5 Tip job: Full time Recrutare la distanta: Salariu: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta:

Societatea MNL PROJECT SECURITY angajeaza urgent electricieni, tehnicieni sisteme de securitate si personal necalificat din Iasi.

Responsabilitati:

- locul de desfasurare a lucrarilor va fi in Iasi

- executa cablare structurata, instalare curenti slabi si curenti tari

Cerinte:

- Disponibilitate pentru lucrul pe santier

- Disponibilitate pentru deplasari

- Studii medii tehnice sau studii superioare;

- Cunostinte de cablare structurata si retelistica;

- Se accepta si persoane necalificate dar cu cunostinte tehnice si dorinta de munca.

Reprezinta un avantaj:

- Permis de conducere categoria B

- Diploma de electrician si tehnician Sisteme de Securitate

Avantaje:

- Salariul lunar intre 500-1000 euro, banii mereu la timp

- Cresteri salariale periodice in functie de performante

- Bonificatii pentru diferite ocazii (zile de nastere, Paste, Craciun, finalizari de proiecte)

- Conditii de munca bune, continuitate, posibilitatea promovarii.

Avantaje si cerinte pentru proiecte:

- Diurna maxim legala

- Cazare si transport asigurate

- Proiecte in toata tara, posibilitatea de a cunoaste tara si a lucra pentru si alaturi de marile companii dezvoltatoare din tara.

Prezentare activitate:

Noi suntem MNL PROJECT SECURITY, companie si echipa de profesionisti care se ocupa cu instalarea, proiectarea si mentenanta
sistemelor de securitate. Pana acum 3 ani eram cunoscuti in mare parte pe plan local, pentru lucrarile de instalare si proiectare
sisteme de securitate la firmele mici si mijlocii. De acum 3 ani pana in prezent, ne-am marit echipa semnificativ, astfel putand
face fata solicitarilor din ce in ce mai multe si am reusit sa ne facem cunoscuti pe plan national prin seriozitatea si
profesionalismul cu care am reusit sa ducem la bun sfarsit lucrari importante si complexe cum ar fi instalarea sistemelor
electrice curenti slabi si curenti tari la: Barlad Value Centre, Prahova Value Centre, Dambovita Mall - Targoviste ,Shopping City
- Satu Mare, SEPSI Value Centre - Sfantu Gheorghe, Shopping City - Galati, Aurora Mall - Buzau, printre importantii clienti care
ne pot recomanda fiind Prime Kapital Development, NEPI Rockcastle Group, Eli Development, Carrefour, GTS (Global Technical Group),
dar si toate companiile cu care am colaborat pe parcursul intregii noastre munci de pana acum.

DACA DUPA CE AI CITIT ANUNTUL NOSTRU, TE-AM CONVINS SI VREI SA CRESTI PROFESIONAL ALATURI DE NOI, TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA!