angajam tehnician sisteme de detectie

Adaugat la 05:51, 05 Mai 2024
Nivelul de experienta: Senior-level (> 5ani) Mobilitatea postului: Necesita deplasari Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Calificat Numarul de posturi disponibile: 3 Tip job: Full time Salariu: CUI / CIF: RO23699421 Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta:

Cautam ptr. lucrarile noastre aflate in Bucuresti sau provincie personal serios cu EXPERIENTA, dorinta de munca si de afirmare
profesionala.

Descrierea jobului tehnic:

- realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate, conform proiectelor;

- realizarea lucrarilor de instalare, intretinere, programare si service a sistemelor de securitate (supraveghere video si
monitorizare CCTV), videointerfonie, sisteme antiefractie, control acces, sisteme de detectie a incendiului);

- rezolvarea interventiilor aparute, respectarea termenelor de executie in functie de gradul de prioritate stabilit de superiorul
direct si indeplinirea atributiilor stabilite pentru ziua respectiva;

cerinta suplimentara: candidatul trebuie sa fie posesor CARNET DE CONDUCERE CATEGORIA B.

salariul oferit - 4500 RON

ptr. intrebari, trimitere CV-uri si programari interviuri: tel:07********10